E KISHTE MBAJTUR SEKRET/ A është në një lidhje Rina Balaj? (FOTO) – AlpeGossip
E KISHTE MBAJTUR SEKRET/ A është në një lidhje Rina Balaj? (FOTO)

E KISHTE MBAJTUR SEKRET/ A është në një lidhje Rina Balaj? (FOTO)

Rina Balaj, reperja e cila sjell gjithnjë hite në tregun muzikor shqiptar e që njihet për stilin e saj të veçantë në pamje, i ka lënë fansat gjithnjë kuriozë mbi jetën e saj private.

Rina nuk është kapur kurrë mat dhe as ajo vetë nuk ka deklaruar ndonjë lidhje edhe pse thashethemet kanë qenë të shumta.

Mirëpo sot reperja ka shuar kuriozitetin e të gjithëve dhe më në fund ka dhënë një përgjigje.

E pyetur nëse është në një lidhje, Rina është përgjigjur se aktualisht është beqare.