KORONAVIRUSI/ Oriola Marashi i tregon Eros Grezdës që është vajzë për shtëpi, shihni ç’bën modelja (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Oriola Marashi i tregon Eros Grezdës që është vajzë për shtëpi, shihni ç’bën modelja (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Oriola Marashi i tregon Eros Grezdës që është vajzë për shtëpi, shihni ç’bën modelja (FOTO)

Oriola Marashi dhe Eros Grezda prej kohësh janë në një lidhje dhe me postimet e tyre kanë filluar ta konfirmojnë këtë. Vetëm pak ditë më parë futbollisti postoi një foto ku shfaqej edhe Oriola, imazhi i të cilës nuk mbeti pa rënë në syrin e ndjekësve.

Karantinën çifti po e kalojnë bashkë dhe gjatë kësaj kohe Oriola ka treguar se është vajzë për shtëpi. Modelja ka postuar vazhdimisht video duke gatuar.

Në mëngjes Oriola i ka përgatitur partnerit ‘pancakes’ (petulla amerikane) dhe tregon se kanë dalë të mrekullueshme.

Me siguri futbollisti ndihet me fat që ka një partnere super seksi, por edhe që di të gatuajë.