A KANË KALUAR VITET PËR ELI FARËN? Ja si dukej këngëtarja kur ishte 30 vjeçe (FOTO) – AlpeGossip
A KANË KALUAR VITET PËR ELI FARËN? Ja si dukej këngëtarja kur ishte 30 vjeçe (FOTO)

A KANË KALUAR VITET PËR ELI FARËN? Ja si dukej këngëtarja kur ishte 30 vjeçe (FOTO)

Për disa persona mund të themi me bindje se nuk kanë kaluar fare vitet dhe këtu mund të përfshimë këngëtaren Eli Fara.

Ndërsa prej vitesh i ka rezistuar skenës dhe ekranit shqiptar, bukuria e saj duket se vazhdon të mbetet e njëjtë

Së fundmi ajo postoi një fotografi në Insta Story, ku shfaqet 22 vite dhe mund të themi që duket e mrekullueshme.

“Pi raki dhe s’dehem dot.., 1997”, është mbishkrimi i imazhit të publikuar prej saj.

Kujtojmë se kënga e saj e fundit është “Zemra Rratatata”, një bashkëpunim me Aurela Gaçen, me të cilën u prezantuan në festivalin “Kënga Magjike 2018”.