ANGELINA JOLIE SHTON DYSHIMET PËR NJË LIDHJE TË RE/ Kapet mat me këngëtarin e famshëm (FOTOT) – AlpeGossip
ANGELINA JOLIE SHTON DYSHIMET PËR NJË LIDHJE TË RE/ Kapet mat me këngëtarin e famshëm (FOTOT)

ANGELINA JOLIE SHTON DYSHIMET PËR NJË LIDHJE TË RE/ Kapet mat me këngëtarin e famshëm (FOTOT)

Dyshimet për një romancë mes Angelina Jolie dhe The Weeknd janë shtuar. Aktorja e famshme është fotografuar në një restorant bashkë me yllin e muzikës në Santa Monica të shtunën në mbrëmje.

Diferenca në moshë 15-vjeçare: Dhe ndërsa Angelina u sigurua të mbërrinte në restorant veçmas nga The Weeknd (lindur Abel Tesfaye) në orën 20:05, ajo nuk e kishte problem të dilte me të

Nëna e gjashtë fëmijëve dhe 31-vjeçari kanadez kaluan dy orë e gjysmë brenda një pjese private të restorantit luksoz. Ndërsa Jolie u sigurua të mbrërrinte në restorant veçmas nga këngëtari, ajo nuk e kishte problem të dilte me të.

Kapaku i natës: Jolie pastaj hipi në pjesën e pasme të kompozitorit të nominuar për Oscar SUV të zi dhe ata u nisën për në rezidencën e tij prej 70 milion dollarësh Bel-Air

Kjo nuk është hera e parë që dyshja e famshme janë parë bashkë. Më 10 korrik, Jolie dhe The Weeknd u fotografuan të dy duke ndjekur të njëjtin koncert privat në Los Angeles. Kujtojmë që aktorja kërkoi divorc nga Brad Pitt në 2016.