I ÇMENDI TË GJITHË/ Klaudia Pepa del me rrobabanje në mes të dëborës - AlpeGossip
I ÇMENDI TË GJITHË/ Klaudia Pepa del me rrobabanje në mes të dëborës

I ÇMENDI TË GJITHË/ Klaudia Pepa del me rrobabanje në mes të dëborës

Balerina shqiptare Klaudia Pepa është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto që marrin vemendjen e të gjithëve, ashtu siç ka bërë dhe së fundmi.

Balerina ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto që padyshim po çmendin rrjetin. Klaudia ka sfiduar temperaturat e ulëta të këtyre ditëve dhe ka bërë atë që shumë prej nuk do guxonin ta bënin: ka dalë me rrobabanje në mes të dëborës.

Fotot në fjalë kanë marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar për format perfekte trupore.