RIKTHIMI I FUQISHËM/ Agon Amiga dhe Getoar Selimi bëjnë paqe (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHIMI I FUQISHËM/ Agon Amiga dhe Getoar Selimi bëjnë paqe (FOTO)

RIKTHIMI I FUQISHËM/ Agon Amiga dhe Getoar Selimi bëjnë paqe (FOTO)

Kohë më parë Agon Amiga u largua nga “Babastars”, duke u shprehur se nuk kishte më asnjë komunikim më anëtarët e grupit.

Mirëpo, një foto e publikuar së fundmi nga Getoar Selimi ka ndezur rrjetin. Ai ka lënë të kuptohet se shumë shpejt do të vijë me një bashkëpunim me Agon Amigën.

Geti ka ndarë në rrjete sociale një foto pranë Agonit, krahas së cilës ka shkruar “Kush e gjen me kë është feat?”. Siç duket, djemtë i kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre dhe janë gati për një rikthim të fuqishëm.