ÇFARË DO NDODHË SOT NË SHKODËR? Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj “bëhen bashkë” – AlpeGossip
ÇFARË DO NDODHË SOT NË SHKODËR? Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj “bëhen bashkë”

ÇFARË DO NDODHË SOT NË SHKODËR? Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj “bëhen bashkë”

Ditën e djeshme u mbajt protesta e parë për rritjen e çmimit të karburantit. Organizatorët bënë me dije se protestat do të vijojnë çdo ditë, duke paralajmëruar grumbullime edhe në qytetet e tjera.

Ditën e sotme në orën 17:00 do të ketë protesta në të gjitha qytetet dhe lajmërimet nuk kanë munguar në rrjetet sociale. Dhe cila është mënyra për të pasur sa më shumë protestues?

Përgjigjen e dinë më së miri shkodranët. Për protestën e thirrur në këtë qytet, ata kanë ‘ftuar’ disa nga emrat më të njohur të showbizzit shqiptarë. Bora Zemani, Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj, janë disa nga personazhet në posterin që po qarkullon në rrjet.