“NJË DJALL-ËNGJËLL”/ Kjo është vajza që po çmend fansat në rrjete sociale (FOTO) – AlpeGossip
“NJË DJALL-ËNGJËLL”/ Kjo është vajza që po çmend fansat në rrjete sociale (FOTO)

“NJË DJALL-ËNGJËLL”/ Kjo është vajza që po çmend fansat në rrjete sociale (FOTO)

Silvia Caruso është një nga vajzat më të preferuara në rrjete sociale, e cila ka mbi 1.6 milion fansa vetëm në Instagram.

Modelja 20-vjeçare merret  tërheq vëmendjen e publikut me angazhimet e saj kryesore. Pavarësisht nga detyrimet e shumta të biznesit, Silvia nuk e lë pas dore arsimin dhe  ajo në Romë studion komunikimin.

Bukuroshja e përshkruan veten si një person i një fryme aventureske që adhuron natyrën, ëndërrimin dhe modën.