Admini i Vipave të Bllokut e thotë troç: Këto janë personazhet që kam më shumë inat sepse… (VIDEO) – AlpeGossip
Admini i Vipave të Bllokut e thotë troç: Këto janë personazhet që kam më shumë inat sepse… (VIDEO)

Admini i Vipave të Bllokut e thotë troç: Këto janë personazhet që kam më shumë inat sepse… (VIDEO)

“Vipat e Bllokut” shpesh herë janë bërë objekt bisede dhe “skandalesh” njëkohësisht për një sërë fotosh dhe videosh, të cilat me pak fjalë u kanë nxjerrë bojën VIP-ave shqiptarë.

I ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë”, Stiliano, personi që merret me menaxhimin e faqes “Vipat e Bllokut” është shprehur se personi që ka më shumë inat nga të gjithë VIP-at shqiptarë është modelja e njohur Oriola Marashi.

Sipas tijm, Oriola përdor shumë photoshop dhe asnjëherë nuk e pranon këtë realitet.

I pyetur nga prezantuesja e rubrikës “Koha për lojë”, nëse ai është kërcënuar ndonjëherë nga modelja për postimet që bën në faqen “Vipat e Bllokut”, Stiliano është përgjigjur se është kërcënuar.

Krahas pyetjes kush është VIP-i shqiptar që urren më shumë, është pyetur edhe për VIP-at që ka më shumë qef. Stiliano është shprehur se personat që ka më shumë qejf janë dyshja simpatike Besi dhe Xhensila Myrteza.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Adrenalinë

Koha për lojë/ Një sfidë mes "Vipat e Bllokut" dhe Fjorentinës së "Big Brother"!Një sfidë e mbushur me të qeshura dhe loja të ndryshme… Dhe fituesi është….

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 16. Mai 2018