BESOJENI OSE JO/ Luana ia kaloi Noizyt dhe Ledrit në… (FOTO) – AlpeGossip
BESOJENI OSE JO/ Luana ia kaloi Noizyt dhe Ledrit në… (FOTO)

BESOJENI OSE JO/ Luana ia kaloi Noizyt dhe Ledrit në… (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shpesh me ndjekësit momente nga jeta e saj jashtë ekranit por edhe momente profesionale.

Si moderatore, por edhe si këngëtare, Luana ka arritur një numër të madh fansash dhe këtë e tregojnë shifrat. Pavarësisht klikimeve në Youtube, Luana numëron sot në Instagramin e saj, plot 1.3 milion ndjekës, duke kaluar personazhe të famshëm si Noizy dhe Ledri Vula të cilët kanë 1.2 milionë të tillë.

Luana është shprehur gjithmonë se i do shumë fansat e saj dhe është interaktive me ta në rrjetet sociale dhe ata ia shprehin mirënjohjen në këtë mënyrë.