REKORD KLIKIMESH/ Diss-i i Eminemit bën historinë në YouTube... - AlpeGossip
REKORD KLIKIMESH/ Diss-i i Eminemit bën historinë në YouTube…

REKORD KLIKIMESH/ Diss-i i Eminemit bën historinë në YouTube…

Kënga e fundit e Eminem “Killshot”, e cila ishte “diss” për reperin Machine Gun Kelly ka arritur rekord prej 38.1 milionë shikimesh për vetëm 24 orë të lansimit dhe tash ka mbi 72 milionë shikime, transmeton lajmi.net

YouTube potencon se “Killshot” pati debutimin e tretë më të madh në histori të gjithë YouTube dhe se kënga është në krye të listës së trendeve në SHBA.

Kujtojmë se kënga erdhi vetëm në versionin audio.