Rrëfehet Iva Aliko: Ja ç’më ndodhi kur kreva marrëdhënie për herë të parë – AlpeGossip
Rrëfehet Iva Aliko: Ja ç’më ndodhi kur kreva marrëdhënie për herë të parë

Rrëfehet Iva Aliko: Ja ç’më ndodhi kur kreva marrëdhënie për herë të parë

Iva Aliko njihet si një ndër personazhet që flet pa dorashka në intervista dhe kështu ka vepruar edhe sot e ftuar në “Një kat më lart” ku nuk ka hezituar t’u përgjigjet edhe pyetjeve shumë personale.

Gjatë intervistës Iva ka kujtuar herën e parë kur ka kryer marrëdhënie seksuale duke u shprehur se ka qenë shumë naive dhe është trembur.

“Kam qenë shumë naive. Jam trembur, çfarë ka ndodhur…”, tha Iva.

Modelja tregoi gjithashtu se po nuk dashuroi, nuk nis një lidhje.

“Kam ndjenjur më shumë se 6 muaj pa marrëdhënie seksuale sepse po nuk gjeta partnerin e duhur më mirë të rri. Po nuk dashurova nuk bëhet”, u shpreh Iva.