PASI THA NUK PI MË ALKOOL/ Lori Hoxha “fëlliq” veten dhe ja detaji që i “zbuloi” gënjeshtrën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PASI THA NUK PI MË ALKOOL/ Lori Hoxha “fëlliq” veten dhe ja detaji që i “zbuloi” gënjeshtrën (FOTO+VIDEO)

PASI THA NUK PI MË ALKOOL/ Lori Hoxha “fëlliq” veten dhe ja detaji që i “zbuloi” gënjeshtrën (FOTO+VIDEO)

Para disa ditësh Lori Hoxha ka zbuluar disa të pathëna për jetën e saj në një video të publikuar në “Youtube”. Për herë të parë ajo  foli hapur  18 “sekrete” që lidhen me paraqitjen e saj, karakterin, dhe martesën.

Një nga faktet që ne nuk e dinim ishte edhe marrëdhënia që kishte Lori me alkolin.

Nuk pi më alkol për shkak të ankthit dhe kam hequr dorë krejtësisht prej tij. Dua të detoksifikohem krejtësisht

Por para disa orësh Lori ka publikuar një foto në  “Snapchat” ku tregon se është në gjendje “hangover” dhe mesa duket ajo ka harruar se na tha publikisht që nuk konsumon më alkool.

/AlpeNews.al