SFILATA E AMI EVENT/ Kush ishin VIP-et që sfiluan me fustane nusërie. Nga Eni Koçi tek… (FOTO) – AlpeGossip
SFILATA E AMI EVENT/ Kush ishin VIP-et që sfiluan me fustane nusërie. Nga Eni Koçi tek… (FOTO)

SFILATA E AMI EVENT/ Kush ishin VIP-et që sfiluan me fustane nusërie. Nga Eni Koçi tek… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme një nga figurat më të njohura të ekranit, Amarda Toska kishte organizuar sfilatën e Ami Event ku prezantoi koleksionet e reja të fustaneve të nusërive.

Emra të njohur të skenës si dhe nuset e ardhshme ishin të ftuara në këtë event.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishin disa nga vajzat e ekranit të cilat jemi mësuar ti shohim në profile të ndryshme por që kësaj here kishin vendosur të sfilonin me fustane nuserie.

Fusten të përshtatura paksa edhe me format trupore por edhe me karakterin kanë treguar anën e tyre femërore dhe të gjithë janë të mendimit se së shpejti edhe ato duhet të bëhen nuse.

Nga Eni Koçi tek Eliona Pitarka, ja si dukeshin vajzat e ekranit në sfilatën e mbrëmshme:

Eni Koçi

Alba Hoxha

Einxhel Shkira

Eliona Pitarka