E “FËLLIQI” KEQ FARE/ Ermal Mamaqi publikon FOTON e këngëtares pa “make up” – AlpeGossip
E “FËLLIQI” KEQ FARE/ Ermal Mamaqi publikon FOTON e këngëtares pa “make up”

E “FËLLIQI” KEQ FARE/ Ermal Mamaqi publikon FOTON e këngëtares pa “make up”

 Tuna këtë javë është pjesë e emisionit të aktorit të njohur, Ermal Mamaqi.

Këngëtarja 33 vjeçare këtë të shtunë do flasi rreth jetës private dhe karrierës profesionale.

Në videon e publikuar nga Ermali shihet se dyshja janë duke darkuar së bashku e ajo që tërheq vëmendje është pamja e Tunës.

Me pak grim, pothuajse fare, Tuna dukej shumë më ndryshe se sa kur del në paraqitjet tjera publike.