TË KAPURA PËR DORE/ Nora Istrefi publikon foto me vajzën, ja sa shumë është rritur – AlpeGossip
TË KAPURA PËR DORE/ Nora Istrefi publikon foto me vajzën, ja sa shumë është rritur

TË KAPURA PËR DORE/ Nora Istrefi publikon foto me vajzën, ja sa shumë është rritur

Nora Istrefi njihet për pamjen e saj gjithmonë shumë seksi. Jemi mësuar ta shohim gjithmonë shumë të kuruar dhe jo pak herë na befason me ‘look-un’ e saj si në këngë, ashtu edhe në daljet televizive që për hir të së vërtetës nuk i ka të shumta.

Së fundmi Nora ka postuar në Instagram disa foto profesionale të saj dhe disa bashkë me vajzën e saj, Renne. Pëveç ‘look-ut’ të saj tejet të veçantë, vëmendjen më të madhe e ka marrë vajza e saj dhe se sa shumë është rritur ajo. Duket se tashmë Renee nuk është më ajo vajza e vogël.

Nuk do ta besoni se sa shumë është rritur vajza e Nora Istrefit!

Së fundmi, këngëtarja seksi ka befasuar sërish me ‘look-un’ e saj, në fotot e fundit të publikuara në ‘Instagram’ teksa shfaqet e veshur me një fustan të zi dhe mund të themi me plot gojë se nuk na zhgënjen kurrë. Përveç trupit të tonifikuar dhe tipareve perfekte të saj, edhe stili i Norës është i tejet shumë i veçantë.

Së fundmi me rastin e 110- vjetorit të Pavarësisë shumë shqiptarë ndër ta edhe personazhe VIP kanë postuar në rrjete sociale urimin e tyre për këtë festë kombëtare. Një veprim të tillë e ka bërë edhe Nora, e cila ka postuar në Instagram disa foto e veshur me një kostum popullor shqiptar dhe ka shkruar urimin e saj për të gjithë shqipatrët