NATYRE DHE TËRHEQSE/ Orinda Huta na befason me lukun e ri (FOTO) – AlpeGossip
NATYRE DHE TËRHEQSE/ Orinda Huta na befason me lukun e ri (FOTO)

NATYRE DHE TËRHEQSE/ Orinda Huta na befason me lukun e ri (FOTO)

Orinda Huta vitin e kaluar ishte një nga këngëtaret më të komentua shqiptare.

Ajo i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me prezantuesin dhe këngëtarin Turjan Hyska.
Orinda është edhe prezantuese e një emisioni, ndërsa është tejet aktive në rrjetet sociale

Së fundmi ka postuar një foto ku duket mjaftë tërheqëse, përzgjedhja e saj është një fustan i qëndisur, i thjeshtë ngjyrë nud.

Ndonse me flokët e çrregullta Orinda duket shumë bukur.

Përgattiti: AlpeNews.al