NUK E PRISNIM/ Albi Nako dhe Alba Hoxha japin lajmin e bukur (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Albi Nako dhe Alba Hoxha japin lajmin e bukur (VIDEO)

NUK E PRISNIM/ Albi Nako dhe Alba Hoxha japin lajmin e bukur (VIDEO)

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi për shkak të thashethemeve se ata janë ndarë. Ishin fotot e publikuara nga “Xing.al”, ku Albi dhe Alba shfaqeshin në një lokal, që vërtetuan se çifti janë bashkë.

Ndërsa sot të dy kanë dhënë lajmin e bukur se Alba do të jetë pedagoge në “Albi Nako Dance Academy”.

“Alba Hoxha tashme pjese e Albi Nako Dance Academy vjen si pedagoge ne 3 disiplina si – balet modern, street jazz dhe dance konteporan per cdo grup moshe. Cdo investim i duhur kthehet ne kohen me te bukur. Starton ne 1 Tetor the best dancer Alba Hoxha”, shkruan Albi.