DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME DORË/ Oriola Marashi pozon në mënyrën më HOT të mundshme me rrjeta transparente… (FOTO) – AlpeGossip
DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME DORË/ Oriola Marashi pozon në mënyrën më HOT të mundshme me rrjeta transparente… (FOTO)

DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME DORË/ Oriola Marashi pozon në mënyrën më HOT të mundshme me rrjeta transparente… (FOTO)

Fama e saj u përhap gjithandej sa hap e mbyll sytë dhe kjo pasi Oriola Marashi u bë anëtare e grupit të repit OTR.

Jo vetëm për këtë fakt, apo nga shoqërimi me emra të njohur të showbizz-it si Noizy apo Varrosi, por Oriola Marashi aktualisht njihet edhe si një nga modelet më seksi dhe më në zë të botës rozë.

Së fundmi në Instagram, bukuroshja ka pozuar disa foto vërtet të nxehta ku shfaqet duke mbajtur gjoksin me dorë dhe “e veshur“ me disa rrjeta transparente.

Oriola moj Oriola! Ti po që e ke ndarë mendjen ti bësh meshkujt me zemër…