Me siguri nuk e kishit menduar! Njihuni me sozitë e gazetarëve nga Blendi Fevziu te Artur Zheji (FOTO) – AlpeGossip
Me siguri nuk e kishit menduar! Njihuni me sozitë e gazetarëve nga Blendi Fevziu te Artur Zheji (FOTO)

Me siguri nuk e kishit menduar! Njihuni me sozitë e gazetarëve nga Blendi Fevziu te Artur Zheji (FOTO)

Janë të shumtë vipat që diku afër ose larg kanë “të ngjashmit” e tyre.

Nisur nga rubrika “Të jesh me dy fytyra” në një prej revistave më të njohura në Shqipëri “Revista Klan” e cila fatkeqësisht nuk botohet më, AlpeNews.al do ju sjelli në vëmendje disa nga të famshmit tanë dhe sozitë e tyre të cilat nuk ju kishte shkuar në mendje.

Sot do të tregojmë ata që ngjajnë e dy gazetarëve të mirënjohur Blendi Fevziu dhe Artur Zheji.

Blendi Fevziu dhe Fan Tomas
Fan Tomas  është një figurë franceze, ky është një personazh misterioz që daton që para luftës së parë botërore, lind e formësohet përmes një serie prej 32 thrillerësh dhe përfaqëson antiheroin, simblin e të keqes njëfarë anti-Batmani apo anti-supermeni. E nëse moderator i mirënjohur dhe gazetari Blendi Fevziu nuk ka ngjashmëri me të në tip, kanë disa karakteristika të njëjta trupore.

Artur Zheji dhe Riki Xhei
Një tjetër ngjashmëri kanë gjetur dhe midis gazetarit Artur Zheji si dhe aktorit Riki Xhei.

AlpeNews.al