PORTOKALLINË APO BE COFFEE? Bes Kallaku jep përgjigjen e papritur (FOTO) – AlpeGossip
PORTOKALLINË APO BE COFFEE? Bes Kallaku jep përgjigjen e papritur (FOTO)

PORTOKALLINË APO BE COFFEE? Bes Kallaku jep përgjigjen e papritur (FOTO)

Prej disa muajsh Bes Kallakun, Erion Isain dhe Olsi Bylykun i shohim çdo të diel me emisionin e tyre “BE Coffee” i cili ka rezultuar i suksesshëm.
Siç dihet të tre aktorët dikur ishin pjesë e Portokallisë e për këtë arsye, i ftuar sot në “Piter Pan”, Besi u pyet cilin nga emisionet do zgjidhte.

“Jam mirënjohës gjithkujt me të cilin kam bashkëpunuar që në hapat e parë e deri tani. Unë, Olsi dhe Erioni nuk do ndërtonim dot shtëpinë tonë nëse nuk do ishim bërë ustallar në Portokalli”, u përgjigj Besi.