CILAT JANË XHINSET E 2019-TËS? Tendencën na e tregon Emily Ratajkowski – AlpeGossip
CILAT JANË XHINSET E 2019-TËS? Tendencën na e tregon Emily Ratajkowski

CILAT JANË XHINSET E 2019-TËS? Tendencën na e tregon Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski është një nga yjet qe e kombinon mjaft mirë stilin e rrugës, dhe xhinset e saj të zeza me bel të lartë, janë demonstrim I qartë i këtij fakti, por edhe i tendencës së xhinseve për 2019-tën!!! Xhinsi i zi është një “must have“ këtë vit!

Emily ka veshur një palë xhinse të errëta skinny, duke i kombinuar me një kanotjerë të shkurtër të bardhë, pardesy print leopard dhe cizme të kuqe me takë. Modelet “skinny “ janë të preferuara, por në xhinset e sivjetshëm pëlqehen edhe ato “baggy“ me bel të shkurtër!