Adele sapo na bëri të fërkojmë sytë: Shihni sa shumë është dobësuar (FOTO) – AlpeGossip
Adele sapo na bëri të fërkojmë sytë: Shihni sa shumë është dobësuar (FOTO)

Adele sapo na bëri të fërkojmë sytë: Shihni sa shumë është dobësuar (FOTO)

Adele është një nga këngëtaret më të famshme botërore e cila deri tani numëron disa hite në repertorin e saj si “Someone like you” dhe “Hello”.

Në fillimet e karrierës së saj ajo është njohur me disa kilogramë më shumë në trupin e saj, por mesa duket Adele ka vendosur të na befasojë duke u dobësuar.

Ndërkohë që darkonte me bashkëshortin e saj Simon Konecki, në një restorant në Malibu ditën e djeshme këngëtarja dukej më në formë se kurrë dhe shumë kilogramë më pak.

30 vjeçarja ishte e veshur me pantallona të zeza ,triko me printe leopardi dhe me flokët e lidhur bisht mezi u dallua teksa dilte nga pjesa e pasme e restorantit duke mbajtur një triko të zezë para fytyrës që të mos njihej.