PUSHIMET E “ÇMENDURA” TË VIPAVE NË 2018/ Kush ishin DESTINACIONET e tyre më të preferuara (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET E “ÇMENDURA” TË VIPAVE NË 2018/ Kush ishin DESTINACIONET e tyre më të preferuara (FOTO)

PUSHIMET E “ÇMENDURA” TË VIPAVE NË 2018/ Kush ishin DESTINACIONET e tyre më të preferuara (FOTO)

Tashmë jemi në ditët e fundit të vitit 2018 dhe për një moment pushtohemi nga të menduarit e gjithçkaje që ka ndodhur përgjatë këtyre 365 ditëve. 

Sigurisht që kujtimet janë të shumta dhe e rëndësishme është të mendohen më së shumti ato pozitivet që shërbejnë si shtysë e motivim për të ecur para.

Ashtu siç e kemi bërë traditë, përgjatë këtyre ditëve alpenews.al do ju risjellë edhe njëherë në vëmendje gjithçka ndodhur gjatë 2018-tës e sigursht në lidhje me figurat e famshme të ekranit.

Këtë herë rradhën për tu kujtuar e kanë pushimet e çmendura të vipave. 

Zbuloni ku kanë udhëtuar gjatë këtij viti:

Anxhela Martini në Capri

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në Kuba

Tuna në Bahamas

Nora Istrefi në Turqi

View this post on Instagram

@fioralbakryemadhi

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska në Florida

View this post on Instagram

Baywatch në aksion😎

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

View this post on Instagram

dhe jetuan të lumtur përgjithmonë…😍@amardatoska

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Alketa Vejsiu në Maldive

Aurela Hoxha dhe Endrit Mertiri në Spanjë

Gjiko dhe Elita Rudi në Maldive

Blendi Fevziu në Hawaii

/AlpeNews.al