LORI HOXHA DHE I DASHURI SAJ “BLLOKOJNË” ASHENSORIN/ Çifti shfaqet duke u… (FOTO) – AlpeGossip
LORI HOXHA DHE I DASHURI SAJ “BLLOKOJNË” ASHENSORIN/ Çifti shfaqet duke u… (FOTO)

LORI HOXHA DHE I DASHURI SAJ “BLLOKOJNË” ASHENSORIN/ Çifti shfaqet duke u… (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha prej vitesh është në lidhje me Vis Bajraktarin.

Ajo kujdeset shumë që marrëdhënia e tyre të ngelet jashtë mediave po Visi herë pas here e thyen këtë “rregull” duke ndarë me miqtë e tij foto përkrah Lorit.

Së fundmi, ai ka postuar një foto në Snapchat, brenda një ashensori dhe teksa Lori e puth në faqe.

Çifti duken marrëzisht të dashuruar!