PA REÇIPETA DHE SUPER SEKSI/ Anxhelina Hadërgjonaj provokon me.. (FOTO) – AlpeGossip
PA REÇIPETA DHE SUPER SEKSI/ Anxhelina Hadërgjonaj provokon me.. (FOTO)

PA REÇIPETA DHE SUPER SEKSI/ Anxhelina Hadërgjonaj provokon me.. (FOTO)

Kohët e i fundit Kim Kardashian i postoi foton në Instagram dhe fama e saj u rrit akoma më shumë.

Bëhet fjalë për Anxhelina Hadërgjonaj, një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, njëkohësisht dhe vajza e Albërie Hadërgjonaj.

Gjithmonë paraqitet shumë seksi dhe këtë gjë e ka bërë dhe në postimin e fundit.

Me një fustan të shkurtër, gjoksin e zbuluar dhe këmbët seksi Anxhelina të bën për vete!

“Zoti ka kohën e përsosur; kurrë herët, kurrë vonë. Të merr pak durim dhe kërkon shumë besim, por ia vlen të presësh.”, ka shkruar ajo.