“PËR TË QENË MË PERFEKTE”/ Fjolla Morina tregon “live” se si i “fryen” buzët (VIDEO) – AlpeGossip
“PËR TË QENË MË PERFEKTE”/ Fjolla Morina tregon “live” se si i “fryen” buzët (VIDEO)

“PËR TË QENË MË PERFEKTE”/ Fjolla Morina tregon “live” se si i “fryen” buzët (VIDEO)

Tashmë është bërë trend që personat e famshëm të realizojnë ndërhyrje në fytyrë apo trup për tu dukur më bukur.

Madje pa u menduar dy herë mund të themi se të pakët janë ato vipe të cilat i kanë mbijetuar këtij trendi dhe vazhdojnë të jenë ashtu siç “i ka bërë nëna”.

Për më tepër, tashmë ato mundohen që disa prej tyre, ti ndajnë edhe “live” në instagram me ndjekësit e tyre.

E kësaj here është Fjolla e cila ka bërë të ditur përmes një videoje se po realizon “fryrje buzësh” ose siç quhet në terma të fushës, “lip injection”.