CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Zbulohen pamjet nga vendi ku do të zhvillohet (FOTO) – AlpeGossip
CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Zbulohen pamjet nga vendi ku do të zhvillohet (FOTO)

CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Zbulohen pamjet nga vendi ku do të zhvillohet (FOTO)

Ceremonia në nder të themeluesit të “Top Channel”  i cili u nda tragjikisht nga jeta 10 vite më parë do të mbahet në studion gjigante “Nova”.

Me siguri nuk e keni dëgjuar dhe jo rastësisht është përzgjedhur kjo ditë për inagurimin e saj në ditëlindjen e 50-të të Dritan Hoxhës.

Kjo studion përmban një hapësirë prej 1800 m2 për 20 programe të këtij sezoni.

Më parë AlpeNews.al ju bëri të ditur emrat e njohur të ekranit të cilët do të drejtonin  ceremoninë e tashmë ju sjellim pamje nga vendi ku do të zhvillohet ajo.

Shohim se ajo do të mbahet në një sallë të madhe me shumë tavolina me mbulesa të zeza e tapet të kuq.

Mesa duket do të ketë një numër të madh të ftuarish të cilët do ti zbulojmë në vijim.