Moderatori shqiptar turpëron publikisht Morena Tarakun: “Ik mëso e merr provimet” – AlpeGossip
Moderatori shqiptar turpëron publikisht Morena Tarakun: “Ik mëso e merr provimet”

Moderatori shqiptar turpëron publikisht Morena Tarakun: “Ik mëso e merr provimet”

Morena Taraku është një ndër këngëtaret shqiptare e cila tregohet shumë e hapur për jetën private, duke filluar që nga humbja e nënës së saj dhe kohët e fundit edhe për ndarjen e bujshme me miliarderin iranian Sasha Sobhani.

Mirëpo së fundmi është zbuluar edhe një detaj tjetër nga jeta e këngëtares shqiptare. Një ndër pedagogët e saj, moderatori i njohur Adriatik Klemendi ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Promenade” ku ka treguar se Morena nuk ka qenë studente e mirë dhe madje ajo ende nuk i ka marrë provimet.

 

“Morenën e kam pasur studente në dy lëndë, një provim e ka marrë, po i them hajde mëso, jepe dhe provimin tjetër, mbaroje shkollën”, tha me ironi Klemendi.