UL REÇIPETAT E POZON PARA PASQYRËS/ Olta Gixhari “përvëlon” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
UL REÇIPETAT E POZON PARA PASQYRËS/ Olta Gixhari “përvëlon” rrjetin (FOTO)

UL REÇIPETAT E POZON PARA PASQYRËS/ Olta Gixhari “përvëlon” rrjetin (FOTO)

Olta Gixhari hidhet në aksion dhe këtë herë super përvëluese. Ajo shfaqet në shoqërinë e një mikeshe, teksa pozojnë të dyja brenda një dhome të qendrës estetike.

Bie në sy reflektimi në pasqyrë i bukuroshes bionde e cila ka ulur reçipetat për tëmarrë një trajtim sa më të plotë dhe në zonën e dekoltesë. Olta gjithmonë tërheq vëmendjen edhe me këto detajet e vogla.