KOMENTET E DITËS/ Nga Adelina Tahiri te Kejvina Kthjella, si ofendohen VIP-et nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTET E DITËS/ Nga Adelina Tahiri te Kejvina Kthjella, si ofendohen VIP-et nga fansat (FOTO)

KOMENTET E DITËS/ Nga Adelina Tahiri te Kejvina Kthjella, si ofendohen VIP-et nga fansat (FOTO)

Vipat shqiptarë nuk mund të kalojë një ditë pa postuar në Instagram i  cili është kthyer edhe një mjet për reklamimin e punës apo jetesës së tyre.

Të tilla janë edhe komentet me nuanca negative që ato marrin të cilat nuk mungojna dita ditës.

Edhe për sot, ashtu si çdo herë AlpeNews.al do ‘tju njohi me disa prej këtyre komenteve të cialt “sikletosin” vipet:

Ditën e sotme Adelina Tahiri feston ditëlindjen e 27-të, dhe ka publikuar në Instagram një foto të dhuratave të marra. Më parë ajo është kritikuar për martesën me miliarderin maqedonas dhe njëri prej fansave i shkruan si më poshtë:

View this post on Instagram

Thnx u my ❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora ka publikuar një foto në të cilën duket e veshur shumë trendi por njëri prej fansave i shkruan se po kopjon Enca Haxhiajn me foton:

View this post on Instagram

🍊

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella është shumë aktive në Instagram por në foton e  fundit të publikuar një fans e akuzon se e ka tepruar me photoshopin:

/AlpeNews.al