FALË INSTAGRAMIT/ Fansat i ngacmojnë VIP-at “aty ku nuk duhet” dhe ja përgjigjet EPIKE (FOTO) – AlpeGossip
FALË INSTAGRAMIT/ Fansat i ngacmojnë VIP-at “aty ku nuk duhet” dhe ja përgjigjet EPIKE (FOTO)

FALË INSTAGRAMIT/ Fansat i ngacmojnë VIP-at “aty ku nuk duhet” dhe ja përgjigjet EPIKE (FOTO)

Instagrami është rrjeti social më i preferuar nga të gjithë për momentin.

Personazhet e famshëm të ekranit shqiptar e përdorin për ti bërë marketing punës së tyre apo pamjes së jashtme, për gjithçka e përdorin në interes të tyre.

Shpeshherë ata e përdorin rrjetin edhe për tërhequr vëmendjen e publikut si dhe për të prodhuar lajme rreth emrit të tyre e si rrjedhim lejojnë fansat që ti realizojnë pyetje nga më të ndryshmet e ndonjëherë duke u kthyer përgjigje epike.

Ky opsion mundësohet prej kohësh nga Instagram dhe vipat e gjejnë mjaft të përdorueshëm. Përmes pyetjeve fansat u kanë zbuluar sekrete, kanë nxjerr në pah gjëra që sduheshin apo i kanë ngacmuar në pikat e dobëta.

AlpeNews.al ju sjell një përmbledhje të të disa prej pyetjeve-përgjigjeve të vipave me fansat e tyre:

Rovena Stefa

Tayna

Enca Haxhiaj

Gjon Karrica

Greta Koci

Adelina Tahiri

Franceska Jace

Genta Gjalpi

/AlpeNews.al