GRUAJA E SINAN HOXHËS EMOCIONON RRJETIN/ Andrra publikon foton intime nga New Yorku – AlpeGossip
GRUAJA E SINAN HOXHËS EMOCIONON RRJETIN/ Andrra publikon foton intime nga New Yorku

GRUAJA E SINAN HOXHËS EMOCIONON RRJETIN/ Andrra publikon foton intime nga New Yorku

Bashkëshortja e këngëtarit shqiptar i ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me një foto ku shihet një moment mjaft intim. Dyshja mesa duket po kalojnë disa pushimë fundviti në Neë York.

Që pas bërjes publike të lidhjes me këngëtarin shqiptar, martesës me të dhe lindjes së djalit, Andrra është një nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar. Së fundmi ajo ka vendosur të përshëndesë të gjithë ndjekësit e saj të Instagramit me një foto mjaft intime.

Andrra shihet teksa puth në buzë Sinan Hoxhën, bashkëshortin e saj. Dyshja ndodhen në New York, ku mesa duket kanë vendosur të kalojnë pushimet e këtij fundviti. Ajo e ka shoqëruar me një emoji në formë zemre foton, si për të treguar dashurinë që ka mes tyre.