JONIDA TI JE? Moderatorja ndryshoi sërish look dhe mezi e njohëm! (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA TI JE? Moderatorja ndryshoi sërish look dhe mezi e njohëm! (FOTO)

JONIDA TI JE? Moderatorja ndryshoi sërish look dhe mezi e njohëm! (FOTO)

Më datën 18 të muajit qershor, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me një vajzë.

Çifti vendosi që të voglën ta pagëzojë me emrin Emi, një emër tepër i thjeshtë dhe i shqiptueshëm në çdo gjuhë të botës, siç kanë treguar ata.

Emi është bërë kryefjala e jetës së dyshes, të cilët tashmë janë në qiellin e shtatë nga lumturia.

Pas lindjes, Jonida i befasoi të gjithë me format e trupit të saj dhe çdo kilogram që kishte shtuar gjatë shtatzënisë, e humbi menjëherë. Madje, pasi u bë nënë moderatorja vendosi të bëjë edhe një tjetër ndryshim në pamjen e saj, duke ndjekur rregullin e pashkruar të hapjes së ngjyrës së flokëve gjatë verës, duke shtuar disa highlights në flokët e saj.

Ky ndryshim u prit shumë mirë nga fansat dhe në fakt e ndryshoi shumë Jonidën.

Kështu, ajo vendosi të shtonte akoma më shumë nuanca e të afrohej edhe më kah biondes. Jonida ka ndarë së fundmi në Instagram një foto me pamjen e re, ku duket se ka ndryshuar shumë dhe mezi njihet.

Ju pëlqen look-u i ri i moderatores?

View this post on Instagram

Nuk me pushojne akoma lotet e lumturise! Totalisht dashuri e nje tjeter dimensioni! Nje jete e re, tashme dedikuar ty e vogla ime, EMI jone @besnikkrapi ❤️ Isha shume me fat qe gjate gjithe shtatezanise u ndoqa dhe solla ne jete kete mrekulli tek @spitalihygeiatirane, me kushtet dhe stafin me te mire dhe pike! Mirenjohje🙏🏻 U ndoqa nga doktoresha me e mire e Hygeas dhe ne bote☺️ qe ma ka bere te lehte e te bukur cdo etap te kesaj periudhe, Kristina Kosta.Doktoreshe Kristina, je fantastike, si mjeke dhe si njeri❤️ Faleminderit Aferdita, Moza e te gjithe doktoreshat,mamite e ketij spitali, qe me ndihmuan ne lindjen natyrale. Por mbi gjithcka FALEMINDERIT ZOT per kete mrekulli ndjesi me te cilen me bekove🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

View this post on Instagram

— Wind of change —

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

View this post on Instagram

♈️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on