ME PUSHIME BASHKË/ Capital T filmohet me Françeska Jaçen (VIDEO) – AlpeGossip
ME PUSHIME BASHKË/ Capital T filmohet me Françeska Jaçen    (VIDEO)

ME PUSHIME BASHKË/ Capital T filmohet me Françeska Jaçen (VIDEO)

eperi shumë i dashur për publikun, Capital T ka sjell ndër vite një sërë hitesh që dëgjohen dhe pëlqehen nga të gjithë. Pas superhitit “Fustani” që ishte në bashkëpunim me këngëtaren Elvana Gjata, Trimi ka zbuluar një surprizë tjetër për fansat.

Ai pak më parë ka lajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e tij më të re të titulluar “Sytë e tu”. Mirëpo, befasia më e madhe e kësaj kënge është pjesëmarrja e ish banores së “Big Brother” dhe modeles së njohur, Françeska Jaçe.

Ai ka publikuar një pjesë nga klipi, ku shihet së bashku me Françeskën në një vend bregdetar, ndërkohë që në përshkim të videos ka shkruar: “4 gusht/ 12:00” duke zbuluar se kënga do të publikohet të dielën.