Modelja poston foto “topless” fansat e quajnë PËRBINDESH (FOTO) – AlpeGossip
Modelja poston foto “topless” fansat e quajnë PËRBINDESH (FOTO)

Modelja poston foto “topless” fansat e quajnë PËRBINDESH (FOTO)

Modelja Desislava Dimitrova është tallur në Instagram nga ndjekësit e saj pasi ka postuar një foto “topless”.

29-vjeçarja bullgare akuzohet se e ka tepruar me operacionet plastike. Dimitrova ka bërë ndërhyrje në buzë dhe gjoks, që nuk i kanë pëlqyer aspak 47 000 ndjekësve të saj në rrjetin social.

Disa prej tyre madje e kanë quajtur edhe “përbindësh”.

A jeni dakord me kritikët e modeles?