“A KE MIQËSI ME LUIZIN?” Olta Gixhari shuan kureshtjen, ja çfarë postoi – AlpeGossip
“A KE MIQËSI ME LUIZIN?” Olta Gixhari shuan kureshtjen, ja çfarë postoi

“A KE MIQËSI ME LUIZIN?” Olta Gixhari shuan kureshtjen, ja çfarë postoi

Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli janë dy personazhet që kanë ngritur në këmbë publikun shqiptar, duke i vënë kundra njëri-tjetrit.

Ndërkohë që njihen si dy kundështarë gjatë edicionit të dytë të Big Brother, dyshja duket se e qetësoi “luftën” pas pjesëmarrjes në filimin “Në Kuadër të Dashursë”, i cili pritet të shfaqet në kinema, tetorin e këtij viti.

Pavarësisht kësaj, publiku ende është i interesuar të dijë se si është aktualisht marrëdhënie mes Oltës dhe Luizit.

Në një ndër pyetjet e dërguara, shkruhet: “A ke miqësi me Luizin?”