KONTRROLLO LISTËN/ 12 gjërat shumë intime që bëjnë vetëm të dashuruarit (FOTO) – AlpeGossip
KONTRROLLO LISTËN/ 12 gjërat shumë intime që bëjnë vetëm të dashuruarit (FOTO)

KONTRROLLO LISTËN/ 12 gjërat shumë intime që bëjnë vetëm të dashuruarit (FOTO)

Nuk do t’ju shpjegojmë se “çfarë është dashuria”, vështirë që ta bëjë këtë dikush. Por do t’ju tregojmë disa detaje se çfarë bën një person kur është vërtetë i dashuruar.

Këto 12 gjeste intime dhe të pazakonta mund të ndodhin vetëm kur keni shumë besim te dikush ose kur jeni marrëzisht të “dashuruar” pas tij.

Dalloni ndonjë prej tyre?

1.Putheni në mëngjes, pa u shqetësuar për frymëmarrjen e rëndë apo paraqitjen

2.Flisni për çdo gjë, edhe pse nuk kanë kuptim

3.Nëse ndodh mund të ndani edhe furçën e dhëmbëve

4.I prisni flokët njëri-tjetrit, nëse do të ishte e nevojshme

5.Mund të qëndroni bashkë pa folur, pa u ndjerë në siklet

6.Nëse njëri ndihet keq, tjetri është jashtëzakonisht shumë i kujdesshëm

7.Shkruani mesazhe romantike, pikante apo qesharake… si të ishte dita e parë

8.Bëni dush bashkë

9.Gatuani dhe eksperimentoni receta bashkë

10.Rrëfeni gjithçka: Dëshirat, frikat apo ëndrrat e natës

11.Ziheni dhe diskutoni, sepse pa debat nuk ka përparim

12.Ndërsa njëri prej jush flenë, tjetri e shikon fshehurazi