Jo vetëm Flori dhe Geti! Çunat e Threedots dhe Babastars shfaqen së bashku, paralajmërojnë…(FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm Flori dhe Geti! Çunat e Threedots dhe Babastars shfaqen së bashku, paralajmërojnë…(FOTO)

Jo vetëm Flori dhe Geti! Çunat e Threedots dhe Babastars shfaqen së bashku, paralajmërojnë…(FOTO)

Para pak kohësh ishte këngëtari Flori Mumajesi i cili me një postim në Instastory u shfaq nën shoqërinë e reperit kosovar Getoar Selimi duke na lënë kështu të besojmë se një bashkëpunim i ri është duke ardhur.

Por jo vetëm Flori dhe Geti, mesa duket ky projekt do të përfshijë edhe anëtarët e tjerë të grupeve Threedots dhe Babastars.

Ka qenë anëtari i Threedots-ave, Bruno i cili ka publikuar një imazh në Instastory me reperat Onat dhe Cozman dhe po ashtu ky i fundit ka publikuar një foto në Instagramin e tij ku shfaqet nën shoqërinë e Flori Mumajesit.

“Be ready”, shkruan Bruno në postimin e tij duke na lënë të kuptojmë se diçka e madhe po vjen.