2018-A VITI I FEMRAVE/ Ja cilat vajza rezultuan të suksesshme - AlpeGossip
2018-A VITI I FEMRAVE/ Ja cilat vajza rezultuan të suksesshme

2018-A VITI I FEMRAVE/ Ja cilat vajza rezultuan të suksesshme

Këngëtare, aktore dhe modele, këtë vit suksesi ishte në duart e femrave dhe meshkujt u lanë në hije. Shumë prej vajzave që janë renditur në grupin e më të suksesshmeve nuk e kanë gjithçka të lidhur me paranë.

Ato kanë arritur të marrin vëmendjen e të gjithëve në forma të ndryshme. Deklarata të forta të cilat kanë prekur fansat, suksese me projekte të reja, lidhje dhe ndarje dhe gjithçka tjetër i ka bërë mediat të flasin për to.

Ja cilët janë 5 emrat më të suksesshëm të 2018-ës:

Ariana Grande

Hailey Baldwin

Priyanka Chopra

Cardi B

Rihanna