I “KËRKOI” KRYEMINISTRI KËNGË DASHURIE PËR OPOZITËN/ Ja përgjigjia që jep Stine (VIDEO) – AlpeGossip
I “KËRKOI” KRYEMINISTRI KËNGË DASHURIE PËR OPOZITËN/ Ja përgjigjia që jep Stine (VIDEO)

I “KËRKOI” KRYEMINISTRI KËNGË DASHURIE PËR OPOZITËN/ Ja përgjigjia që jep Stine (VIDEO)

Këngëtari Stine është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor duke sjellë një album, këngët e së cilës publikohen çdo të shtunë.

I ftuar në “Why Not” në RTV Ora, ai u bë pjesë e lojës me improvizime. Stinen e merr kryeministri Edi Rama në telefon dhe i kërkon një këngë dashurie për opozitën, të cilën do ta përdorte edhe për hit veror.

Zbuloni përgjigjen e Stines në videon më poshtë