Linda Morina sfidon aktoren turke/ Kërkon haptazi numrin e telefonit dhe... (FOTO) - AlpeGossip
Linda Morina sfidon aktoren turke/ Kërkon haptazi numrin e telefonit dhe… (FOTO)

Linda Morina sfidon aktoren turke/ Kërkon haptazi numrin e telefonit dhe… (FOTO)

Aktori i njohur i serialit “Dashuri e pafund” ka zyrtarizuar dashurinë e tij me bukuroshen Fahrije Evxhen. Çifti u fejua në Gjermani aty ku ndodhet edhe familja e Fahrijes. Ndër urimet e shumta që ata morën, ishte edhe nga aktorja protagoniste në “Dashuri e pafund”, Neslihan Atagul.

Së fundmi Linda Morina sfidon bukuroshen Fahrije Evxhen  ku  në Instagram kërkon haptazi numrin e  Burak Ozcivit të ashquajtur “Kemal”

 

Përgatiti: AlpeNews.al