E thjeshtë dhe e bukur/ Mirjami na befason me….(FOTO) – AlpeGossip
E thjeshtë dhe e bukur/ Mirjami na befason me….(FOTO)

E thjeshtë dhe e bukur/ Mirjami na befason me….(FOTO)

Publikimet e saj janë të rralla dhe të zgjedhura me mjaft kujdes.
Këngëtarja dhe anëtarja e jurisë së ‘The Voice Kids’ Miriam Cani ka ndarë në Instastory e saj një foto ku shfaqet e thjesht me nje këmish pranverore, ajo çka të bie gjithmon në sy është thjeshtësia e saj asnjëherë e rënduar dhe krejtësisht natyrale.

Përgatiti: AlpeNews.al