U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Sara Hoxha shfaqet në formë dhe ja çfarë i thotë Ledri (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Sara Hoxha shfaqet në formë dhe ja çfarë i thotë Ledri (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Sara Hoxha shfaqet në formë dhe ja çfarë i thotë Ledri (FOTO)

Një muaj pas lindjes së vajzës së saj Blu Poem, Sara Hoxha është kthyer në formë perfekte fizike. Nuk e dimë në ka mbajtur dietë apo ka bërë palestër apo asnjërën nga këto, por Sara vetëm një muaj partnerja e Ledrit është shfaqur në super formë Veshur me tuta sportive të bardha e kapuç, Sara ka pozuar nga Gjermania, aty ku po qëndron prej kohësh larg Ledrit.

Reperi ndodhet në Kosovë për projektet e tij muzikore, por me të parë Sarën në këto foto, nuk ka rezistuar pa i thënë diçka.

“Gangsta mami”- i komenton Ledri Sarës, një epitet të cilin e përdor shpesh për partneren. Ndërkohë ne po presim që me postimin e rradhës, Sara të na zbulojë sekretin si u rikthye në formë kaq shpejt!

 

 

  • foto galeri