BLERINA BOMBAJ DEL PA PIKË MAKJAZHI/ Mesazhin e saj duhet ta lexoni me patjetër (FOTO) – AlpeGossip
BLERINA BOMBAJ DEL PA PIKË MAKJAZHI/ Mesazhin e saj duhet ta lexoni me patjetër (FOTO)

BLERINA BOMBAJ DEL PA PIKË MAKJAZHI/ Mesazhin e saj duhet ta lexoni me patjetër (FOTO)

Dietologia e njohur, Blerina Bombaj ka postuar sot në Instagram një foto ku shfaqet pa pikë makjazhi, e sapo dalë nga dushi, por mbi të gjitha me një mesazh shumë të fuqishëm që çdo njeri duhet ta lexojë.

Blerina i këshillon ndjekësit ta duan veten siç janë e dashurinë ndaj vetes ta nisin nga brenda.

“Asnjeri prej nesh nuk eshte perfekt, as nga jashte e as nga brenda! Por, nese duam te jemi te bukur, duhet tja fillojme nga brenda jashte, dhe sa me shume i rregullon ato brenda, aq me pak te mbeten per te rregulluar nga jashte, dhe madje edhe ato qe te mbeten, fillojne e te pelqejne, sepse ne fund ke kuptuar qe JE TI, NJE E VETME NE GJITHE RRUZULLIN TOKESOR. Por mbi te gjitha, me duhet te pohoj se mua hunda ime me duket dhe e bukur, pa dashur te merzis njeri domethene”, shkruan Blerina.