JU NDODH E PAPRITUAR NË TAKIM E DASHURISË/ Dy të rinjtë pjesë e emisionit kosovar sulmohen nga qentë (VIDEO) – AlpeGossip
JU NDODH E PAPRITUAR NË TAKIM E DASHURISË/ Dy të rinjtë pjesë e emisionit kosovar sulmohen nga qentë (VIDEO)

JU NDODH E PAPRITUAR NË TAKIM E DASHURISË/ Dy të rinjtë pjesë e emisionit kosovar sulmohen nga qentë (VIDEO)

Konkurentët e emisionit “It’s my Love” në Kosovës, Bajrami dhe Erza, kanë dalë dje në një takim, i cili nuk ka shkaur dhe aq mirë.

Fillimisht Bajrami i kërkoi falje Erzës për vonesën për shkak se kjo e fundit kishte pritur një orë e gjysmë, dhe më pas të dy ulen pranë njëri-tjetrit dhe bisedojnë. Teksa flasin, dy qenë u afrohen afër dhe njëri nga ta i sulmon.

Erza largohet me vrap, ndërsa Bajrami luan me qenin, i cili për pak sa nuk e kafshon në në këmbë.

VIDEO: