MONIKA DHURON SPEKTAKËL/ Banorja e Big Brother bën lëvizje sensuale, Donaldi dhe Iliri e lagin me birrë – AlpeGossip
MONIKA DHURON SPEKTAKËL/ Banorja e Big Brother bën lëvizje sensuale, Donaldi dhe Iliri e lagin me birrë

MONIKA DHURON SPEKTAKËL/ Banorja e Big Brother bën lëvizje sensuale, Donaldi dhe Iliri e lagin me birrë

Këtë të diel banorët e Big Brother Albania VIP kanë dhuruar momente spektakli. Monika Lubonja ka shfrytëzuar kohën e mirë me diell duke u lagur në pishinë.

Më pas kanë qenë Iliri dhe Donaldi, të cilët e  lagën me birrë ndërsa ajo shijonte muzikën në sfond.

Kjo solli momente gazmore tek banorët, një nga mënyrat për t’u larguar nga monotonia, ndërsa kanë ngelur dhe pak javë nga finalja e madhe.