REAGIMI BEFASUES /Kush e ka mashtruar Lori Hoxhën.. “Kush të mësoj të…” – AlpeGossip
REAGIMI BEFASUES /Kush e ka mashtruar Lori Hoxhën.. “Kush të mësoj të…”

REAGIMI BEFASUES /Kush e ka mashtruar Lori Hoxhën.. “Kush të mësoj të…”

Blogerja dhe trashëgimtarja e njohur e Top Medias ka bërë një reagim befasues.
Lori Hoxha na la të gjithëve të kuptonim se dikush e ka gënjyer dhe ajo është shprehur e befasuar nga aftësia e ‘personit misterioz’ për të gënjyer.

‘Kush të ka thënë të gënjesh kështu’- shkruan Lori krah fotos ku pozon si gjithmonë mjaft e kuruar.

Por na ka lënë enigmë se kush është personi që ajo i dedikon këtë postim