ÇFARË NDODHI? Zarf i zi në shtëpi, largohet nga “Big Brother VIP” një prej banorëve – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Zarf i zi në shtëpi, largohet nga “Big Brother VIP” një prej banorëve

ÇFARË NDODHI? Zarf i zi në shtëpi, largohet nga “Big Brother VIP” një prej banorëve

Dita ka nisur me një zarf të zi në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Këtë herë njoftimi zyrtar i “Vëllait të Madh” lidhej me njërin prej banorëve.

Igli Zarka ka vendosur të lërë menjëherë lojën.

Shkak është bërë një gjendje e rënduar shëndetësore, e cila kërkoi shërbim të menjëhershëm spitalorë.

Banorët dhe ne i urojmë Iglit të shkuara dhe shërim sa më të shpejtë.