I dërgon foto nudo të dashurës por ia shikon vjehrri, vlonjatit i ndodh “gjëma” - AlpeGossip
I dërgon foto nudo të dashurës por ia shikon vjehrri, vlonjatit i ndodh “gjëma”

I dërgon foto nudo të dashurës por ia shikon vjehrri, vlonjatit i ndodh “gjëma”

Një 35-vjeçar i martuar kishte nisur një lidhje me një vajzë 25-vjeçare. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Shoë” vajza i ka kërkuar atij një foto nudo dhe ai ia ka dërguar.

Ky ka qenë edhe shkaku i nxehjes së situatës edhe më tej duke çuar në divorc mes çiftit. Gazetari raporton se vajza ia kishte dërguar foton vjehrrit të 35-vjeçarit i cili më pas kishte njoftuar vajzën.